ניצנה, גבעתיים, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

גבעתיים konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden ניצנה konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

ניצנה konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • ניצנה konumuna en yakın duraklar:
    • מצפה כוכבים/המרי 208 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • גולומב/הכנסת 286 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • גולומב/בראשית 307 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • גן מצפור שלום/המרי 352 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları ניצנה yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

גבעתיים, İsrail'de ניצנה adresine ulaşmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz?

Moovit yardımcı olabilir! Moovit’in seyahat planlayıcısı yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Aradığınız sokak adresini belirtin ve Moovit, oraya gitmek ihtiyacınız olan en iyi rotaları ve en hızlı saatleri bulmanıza yardımcı olsun!

Hedefinize en yakın durağı veya belirli bir istasyonu mu arıyorsunuz? ניצנה adresine gitmeyi düşünüyorsanız, ניצנה konumuna en yakın durak ve istasyonların listesi: מצפה כוכבים/המרי; גולומב/הכנסת; גולומב/בראשית; גן מצפור שלום/המרי.

Belirli bir toplu taşıma aracı mı arıyorsunuz? Otobüs veya Tren, varış noktanıza ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları ניצנה yakınından geçiyor - Tren: קו אשקלון - רעננה מערב, קו רעננה מערב - באר שבע מרכז, קו רעננה מערב - רשל''צ משה דיין, קו רשל''צ משה דיין - רעננה מערב; Otobüs: 23, 52.

Yolda mısınız? En iyi güzergah önerileri ve canlı yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin. Moovit, ניצנה adresine seyahatiniz için en güncellenmiş saatleri sunar.

Bir sonraki otobüs saatini görmek veya tren saatlerini kontrol etmek için belirli bir otobüs veya tren uygulamasına ihtiyacınız yok. Moovit ile, ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma hatlarının saatlerini ve güzergahlarını görebilirsiniz. Google Play Store ve Apple App Store tarafından en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. גבעתיים konumundaki yolcular da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcının neden toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güvendiğini öğrenin.

ניצנה, גבעתיים

גבעתיים'da ניצנה konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası