סאג'ור כניסה, סאג'ור, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

סאג'ור konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden סאג'ור כניסה konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

סאג'ור כניסה konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • סאג'ור כניסה konumuna en yakın duraklar:
    • צומת אורט סאג'ור 147 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • כיכר סאג'ור 381 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • צומת המעיין 410 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • קופת חולים 615 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları סאג'ור כניסה yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

סאג'ור, İsrail'de סאג'ור כניסה konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

סאג'ור כניסה durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Tren istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya סאג'ור konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Tren durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi סאג'ור כניסה durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya סאג'ור כניסה durağına en yakın alternatif durakları bulun. סאג'ור כניסה için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: צומת אורט סאג'ור; כיכר סאג'ור; צומת המעיין; קופת חולים.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Tren güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri סאג'ור כניסה yakınından geçiyor - Otobüs: 66, 67.

סאג'ור כניסה konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti סאג'ור konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

סאג'ור כניסה, סאג'ור

סאג'ור'da סאג'ור כניסה konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası