עיריית גבעתיים, גבעתיים, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

גבעתיים konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden עיריית גבעתיים konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

עיריית גבעתיים konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • עיריית גבעתיים konumuna en yakın duraklar:
    • כצנלסון/ויצמן 174 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • ויצמן/ז'בוטינסקי 202 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • גן הזיכרון/כצנלסון 272 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları עיריית גבעתיים yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

גבעתיים, İsrail'deki עיריית גבעתיים adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile עיריית גבעתיים adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak עיריית גבעתיים adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

עיריית גבעתיים için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: כצנלסון/ויצמן; ויצמן/ז'בוטינסקי; גן הזיכרון/כצנלסון.

עיריית גבעתיים adresine Otobüs veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: קו בנימינה - רחובות, קו הוד השרון - באר שבע מרכז, קו הוד השרון - רשל''צ משה דיין, קו מודיעין מרכז - נהריה, קו נתניה - בית שמש, קו רשל''צ משה דיין - הוד השרון; Otobüs: 45, 55, 57, 63.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca עיריית גבעתיים için yol tarifi alın.

עיריית גבעתיים adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle גבעתיים konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

עיריית גבעתיים, גבעתיים

גבעתיים'da עיריית גבעתיים konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası