פארק תעשיות אפק, ראש העין, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

ראש העין konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden פארק תעשיות אפק konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

פארק תעשיות אפק konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • פארק תעשיות אפק konumuna en yakın duraklar:
    • מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה 210 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • המלאכה 8 210 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları פארק תעשיות אפק yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

ראש העין, İsrail'deki פארק תעשיות אפק adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile פארק תעשיות אפק adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak פארק תעשיות אפק adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

פארק תעשיות אפק için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה; המלאכה 8.

פארק תעשיות אפק adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 5 א.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca פארק תעשיות אפק için yol tarifi alın.

פארק תעשיות אפק adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle ראש העין konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

פארק תעשיות אפק, ראש העין

ראש העין'da פארק תעשיות אפק konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası