צומת בני דרור, מ.א. לב השרון, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları צומת בני דרור yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

מ.א. לב השרון, İsrail'de צומת בני דרור için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

צומת בני דרור adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. צומת בני דרור adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

צומת בני דרור adresine gitmek için Otobüs hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: 14, 57, 641, 921, 947.

Geri dönüş yolculuğunuzu צומת בני דרור adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

צומת בני דרור, מ.א. לב השרון
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası