צומת טלמון דולב, מטה בנימין, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

מטה בנימין konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden צומת טלמון דולב konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

צומת טלמון דולב konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • צומת טלמון דולב konumuna en yakın duraklar:
    • צומת טלמון דולב 148 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları צומת טלמון דולב yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

מטה בנימין, İsrail'de צומת טלמון דולב konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

צומת טלמון דולב durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya מטה בנימין konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi צומת טלמון דולב durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya צומת טלמון דולב durağına en yakın alternatif durakları bulun. צומת טלמון דולב için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: צומת טלמון דולב.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri צומת טלמון דולב yakınından geçiyor - Otobüs: 184.

צומת טלמון דולב konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti מטה בנימין konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

צומת טלמון דולב, מטה בנימין
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası