צומת כמהין, מ.א. רמת נגב, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

מ.א. רמת נגב konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden צומת כמהין konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

צומת כמהין konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • צומת כמהין konumuna en yakın duraklar:
    • צומת כמהין 127 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları צומת כמהין yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

מ.א. רמת נגב, İsrail'de צומת כמהין konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

צומת כמהין durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya מ.א. רמת נגב konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi צומת כמהין durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya צומת כמהין durağına en yakın alternatif durakları bulun. צומת כמהין için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: צומת כמהין.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri צומת כמהין yakınından geçiyor - Otobüs: 142, 144, 44.

צומת כמהין konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti מ.א. רמת נגב konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

צומת כמהין, מ.א. רמת נגב

מ.א. רמת נגב'da צומת כמהין konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası