צומת רעננה, רעננה, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

רעננה konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden צומת רעננה konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

צומת רעננה konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • צומת רעננה konumuna en yakın duraklar:
  • צומת רעננה מרכז 133 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • אחוזה/הרב יצחק נסים 153 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • דרך השרון/הפנינה 217 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • צומת רעננה 382 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • אנצו סירני/מורדי הגיטאות 429 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları צומת רעננה yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

רעננה, İsrail'deki צומת רעננה adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile צומת רעננה adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak צומת רעננה adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

צומת רעננה için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: צומת רעננה מרכז; אחוזה/הרב יצחק נסים; דרך השרון/הפנינה; צומת רעננה; אנצו סירני/מורדי הגיטאות.

צומת רעננה adresine Otobüs veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: קו אשקלון - הוד השרון, קו באר שבע מרכז - הוד השרון; Otobüs: 149, 567, 947.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca צומת רעננה için yol tarifi alın.

צומת רעננה adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle רעננה konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

צומת רעננה, רעננה

רעננה'da צומת רעננה konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası