צומת תומר/כביש 90, ערבות הירדן, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

ערבות הירדן konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden צומת תומר/כביש 90 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

צומת תומר/כביש 90 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • צומת תומר/כביש 90 konumuna en yakın duraklar:
    • צומת תומר/כביש 90 129 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • תומר/מזכירות 771 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları צומת תומר/כביש 90 yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

ערבות הירדן, İsrail'de צומת תומר/כביש 90 konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

צומת תומר/כביש 90 durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya ערבות הירדן konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi צומת תומר/כביש 90 durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya צומת תומר/כביש 90 durağına en yakın alternatif durakları bulun. צומת תומר/כביש 90 için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: צומת תומר/כביש 90; תומר/מזכירות.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri צומת תומר/כביש 90 yakınından geçiyor - Otobüs: 941, 966, 967.

צומת תומר/כביש 90 konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti ערבות הירדן konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

צומת תומר/כביש 90, ערבות הירדן

ערבות הירדן'da צומת תומר/כביש 90 konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası