צלף ve ריחן kesişimi, אילת, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

אילת konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden צלף ve ריחן kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

צלף ve ריחן kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • צלף ve ריחן kesişimi konumuna en yakın duraklar:
  • ששת הימים/דרך הגיא 303 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • ששת הימים/סתוונית 327 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • ששת הימים/דרך יותם 377 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • ששת הימים/מתנס שחמון 381 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • בית ספר רבין/דרך יותם 711 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları צלף ve ריחן kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

אילת, İsrail'de צלף ve ריחן kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Otobüs sizi צלף ve ריחן kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Otobüs: 1, 392, 6.

צלף ve ריחן kesişimi konumuna en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın duraklar ve istasyonlar şunlar: ששת הימים/דרך הגיא; ששת הימים/סתוונית; ששת הימים/דרך יותם; ששת הימים/מתנס שחמון; בית ספר רבין/דרך יותם.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. צלף ve ריחן kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

צלף ve ריחן kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle אילת konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

צלף ve ריחן kesişimi, אילת

אילת'da צלף ve ריחן kesişimi konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası