קמפוס ברושים, תל אביב -יפו, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

תל אביב -יפו konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden קמפוס ברושים konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

קמפוס ברושים konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • קמפוס ברושים konumuna en yakın duraklar:
    • קמפוס ברושים/שלום רוזנפלד 13 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • כיכר ד''ר ג'ורג' וייז/2224 253 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • מכון התקנים/חיים לבנון 394 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • רכבת אוניברסיטה מערב 576 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları קמפוס ברושים yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

תל אביב -יפו, İsrail'deki קמפוס ברושים adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile קמפוס ברושים adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak קמפוס ברושים adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

קמפוס ברושים için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: קמפוס ברושים/שלום רוזנפלד; כיכר ד''ר ג'ורג' וייז/2224; מכון התקנים/חיים לבנון; רכבת אוניברסיטה מערב.

קמפוס ברושים adresine Otobüs veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: קו באר שבע מרכז - הוד השרון, קו בנימינה - רחובות, קו הוד השרון - באר שבע מרכז, קו הוד השרון - רשל''צ משה דיין, קו רשל''צ משה דיין - הוד השרון; Otobüs: 13, 271, 274, 49.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca קמפוס ברושים için yol tarifi alın.

קמפוס ברושים adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle תל אביב -יפו konumundaki kullanıcılar dahil 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

קמפוס ברושים, תל אביב -יפו
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası