קניון עזריאלי, מודיעין-מכבים-רעות*, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

מודיעין-מכבים-רעות* konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden קניון עזריאלי konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Sorular & Cevaplar

קניון עזריאלי konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • קניון עזריאלי konumuna en yakın duraklar:
  • קניון עזריאלי 24 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • תחנת רכבת מודיעין/מרכז 153 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • תחנת רכבת מרכז 154 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • שדרות החשמונאים/לב העיר 191 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • תחנה מרכזית מודיעין מכבים רעות 249 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları קניון עזריאלי yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 88'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

מודיעין-מכבים-רעות*, İsrail'deki קניון עזריאלי adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile קניון עזריאלי adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak קניון עזריאלי adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

קניון עזריאלי için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: קניון עזריאלי; תחנת רכבת מודיעין/מרכז; תחנת רכבת מרכז; שדרות החשמונאים/לב העיר; תחנה מרכזית מודיעין מכבים רעות.

קניון עזריאלי adresine Otobüs veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: קו נהריה - מודיעין מרכז; Otobüs: 154, 504.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca קניון עזריאלי için yol tarifi alın.

קניון עזריאלי adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle מודיעין-מכבים-רעות* konumundaki kullanıcılar dahil 350 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

קניון עזריאלי, מודיעין-מכבים-רעות*
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası