רבי יהושע, בני ברק, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

בני ברק konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden רבי יהושע konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

רבי יהושע konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • רבי יהושע konumuna en yakın duraklar:
    • ירושלים/בן זכאי 180 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • עיריית בני ברק/ירושלים 234 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • בן זכאי/ירושלים 273 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları רבי יהושע yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

בני ברק, İsrail'de רבי יהושע adresine ulaşmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz?

Moovit yardımcı olabilir! Moovit’in seyahat planlayıcısı yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Aradığınız sokak adresini belirtin ve Moovit, oraya gitmek ihtiyacınız olan en iyi rotaları ve en hızlı saatleri bulmanıza yardımcı olsun!

Hedefinize en yakın durağı veya belirli bir istasyonu mu arıyorsunuz? רבי יהושע adresine gitmeyi düşünüyorsanız, רבי יהושע konumuna en yakın durak ve istasyonların listesi: ירושלים/בן זכאי; עיריית בני ברק/ירושלים; בן זכאי/ירושלים.

Belirli bir toplu taşıma aracı mı arıyorsunuz? Otobüs veya Tren, varış noktanıza ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları רבי יהושע yakınından geçiyor - Tren: קו באר שבע מרכז - הוד השרון, קו הוד השרון - באר שבע מרכז, קו מודיעין מרכז - נהריה, קו רשל''צ משה דיין - הוד השרון; Otobüs: 146, 161, 2, 240, 45.

Yolda mısınız? En iyi güzergah önerileri ve canlı yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin. Moovit, רבי יהושע adresine seyahatiniz için en güncellenmiş saatleri sunar.

Bir sonraki otobüs saatini görmek veya tren saatlerini kontrol etmek için belirli bir otobüs veya tren uygulamasına ihtiyacınız yok. Moovit ile, ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma hatlarının saatlerini ve güzergahlarını görebilirsiniz. Google Play Store ve Apple App Store tarafından en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. בני ברק konumundaki yolcular da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcının neden toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güvendiğini öğrenin.

רבי יהושע, בני ברק

בני ברק'da רבי יהושע konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası