שד' ישראל גורי/דיק, תל אביב-יפו, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

תל אביב-יפו konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden שד' ישראל גורי/דיק konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Sorular & Cevaplar

שד' ישראל גורי/דיק konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • שד' ישראל גורי/דיק konumuna en yakın duraklar:
    • שד' ישראל גורי/דיק 56 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • קופ''ח כללית/שד' ישראל גורי 283 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • צומת חולון/דרך בן צבי 726 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi
    • צומת חולון/דרך השיריון 812 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları שד' ישראל גורי/דיק yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 88'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

תל אביב-יפו, İsrail'de שד' ישראל גורי/דיק konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

שד' ישראל גורי/דיק durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Tren istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya תל אביב-יפו konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Tren durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi שד' ישראל גורי/דיק durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya שד' ישראל גורי/דיק durağına en yakın alternatif durakları bulun. שד' ישראל גורי/דיק için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: שד' ישראל גורי/דיק; קופ''ח כללית/שד' ישראל גורי; צומת חולון/דרך בן צבי; צומת חולון/דרך השיריון.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Tren güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri שד' ישראל גורי/דיק yakınından geçiyor - Tren: קו רעננה מערב - אשקלון, קו רעננה מערב - באר שבע מרכז, קו רעננה מערב - רשל''צ משה דיין, קו רשל''צ משה דיין - רעננה מערב; Otobüs: 17, 289, 7.

שד' ישראל גורי/דיק konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti תל אביב-יפו konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 350 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

שד' ישראל גורי/דיק, תל אביב-יפו
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası