שד. רבין/צלף, כפר יונה, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

כפר יונה konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden שד. רבין/צלף konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

שד. רבין/צלף konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • שד. רבין/צלף konumuna en yakın duraklar:
  • שד. רבין/צלף 164 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • וייצמן/אשל 210 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • וייצמן/נחל בשור 210 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • העצמאות/שד. רבין 269 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • העצמאות/גילה 364 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları שד. רבין/צלף yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

כפר יונה, İsrail'de שד. רבין/צלף konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

שד. רבין/צלף durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya כפר יונה konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi שד. רבין/צלף durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya שד. רבין/צלף durağına en yakın alternatif durakları bulun. שד. רבין/צלף için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: שד. רבין/צלף; וייצמן/אשל; וייצמן/נחל בשור; העצמאות/שד. רבין; העצמאות/גילה.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri שד. רבין/צלף yakınından geçiyor - Otobüs: 35, 36.

שד. רבין/צלף konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti כפר יונה konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

שד. רבין/צלף, כפר יונה

כפר יונה'da שד. רבין/צלף konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası