שמעון סוויסה, מבשרת ציון, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

מבשרת ציון konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden שמעון סוויסה konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

שמעון סוויסה konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • שמעון סוויסה konumuna en yakın duraklar:
    • שמעון סוויסה/רקפת 135 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • שמעון סוויסה/חצב 152 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • ברוש/השלום 484 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
    • השלום/כלנית 530 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları שמעון סוויסה yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

מבשרת ציון, İsrail'de שמעון סוויסה konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

שמעון סוויסה durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya מבשרת ציון konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi שמעון סוויסה durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya שמעון סוויסה durağına en yakın alternatif durakları bulun. שמעון סוויסה için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: שמעון סוויסה/רקפת; שמעון סוויסה/חצב; ברוש/השלום; השלום/כלנית.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri שמעון סוויסה yakınından geçiyor - Otobüs: 154, 155.

שמעון סוויסה konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti מבשרת ציון konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

שמעון סוויסה, מבשרת ציון

מבשרת ציון'da שמעון סוויסה konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası