תחנה מרכזית חדשה, תל אביב -יפו, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

תל אביב -יפו konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden תחנה מרכזית חדשה konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

תחנה מרכזית חדשה konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • תחנה מרכזית חדשה konumuna en yakın duraklar:
    • תחנה מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים 94 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • תחנה מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים 278 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları תחנה מרכזית חדשה yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

תל אביב -יפו, İsrail'deki תחנה מרכזית חדשה adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile תחנה מרכזית חדשה adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak תחנה מרכזית חדשה adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

תחנה מרכזית חדשה için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: תחנה מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים; תחנה מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים.

תחנה מרכזית חדשה adresine Otobüs veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: קו באר שבע מרכז - נהריה, קו כרמיאל - באר שבע מרכז, קו מודיעין מרכז - נהריה, קו נתניה - אשקלון; Otobüs: 274, 301, 304, 37, 475, 600, 602.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca תחנה מרכזית חדשה için yol tarifi alın.

תחנה מרכזית חדשה adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle תל אביב -יפו konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

תחנה מרכזית חדשה, תל אביב -יפו

תל אביב -יפו'da תחנה מרכזית חדשה konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası