ת. מרכזית פ''ת/רציפים אזורי, פתח תקווה, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

פתח תקווה konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden ת. מרכזית פ''ת/רציפים אזורי konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

ת. מרכזית פ''ת/רציפים אזורי konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • ת. מרכזית פ''ת/רציפים אזורי konumuna en yakın duraklar:
  • ת. מרכזית פ''ת/רציפים עירוני 165 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • זאב אורלוב/בר כוכבא 166 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • זאב אורלוב/ליברמן 197 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • תחנה מרכזית פתח תקווה לצפון 203 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • בר כוכבא/זאב אורלוב 209 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları ת. מרכזית פ''ת/רציפים אזורי yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

פתח תקווה, İsrail'de ת. מרכזית פ''ת/רציפים אזורי konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

ת. מרכזית פ''ת/רציפים אזורי durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya פתח תקווה konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi ת. מרכזית פ''ת/רציפים אזורי durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya ת. מרכזית פ''ת/רציפים אזורי durağına en yakın alternatif durakları bulun. ת. מרכזית פ''ת/רציפים אזורי için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: ת. מרכזית פ''ת/רציפים עירוני; זאב אורלוב/בר כוכבא; זאב אורלוב/ליברמן; תחנה מרכזית פתח תקווה לצפון; בר כוכבא/זאב אורלוב.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri ת. מרכזית פ''ת/רציפים אזורי yakınından geçiyor - Otobüs: 86.

ת. מרכזית פ''ת/רציפים אזורי konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti פתח תקווה konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

ת. מרכזית פ''ת/רציפים אזורי, פתח תקווה
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası