上海基督教普安堂, 石泉路街道, nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

石泉路街道 konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden 上海基督教普安堂 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

上海基督教普安堂 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • 上海基督教普安堂 konumuna en yakın duraklar:
    • 镇坪路石泉路 100 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • 石泉路岚皋路 387 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • 石泉路汉阴路 392 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • 汉阴路石泉路 546 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Metro hatları 上海基督教普安堂 yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları 上海基督教普安堂 yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

石泉路街道, Çin'deki 上海基督教普安堂 adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile 上海基督教普安堂 adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak 上海基督教普安堂 adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

上海基督教普安堂 için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 镇坪路石泉路; 石泉路岚皋路; 石泉路汉阴路; 汉阴路石泉路.

上海基督教普安堂 adresine Otobüs veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Metro: 3号线 LINE 3, 7号线 LINE 7; Otobüs: 309路, 321路, 隧道夜宵线.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca 上海基督教普安堂 için yol tarifi alın.

上海基督教普安堂 adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle 石泉路街道 konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

上海基督教普安堂, 石泉路街道

石泉路街道'da 上海基督教普安堂 konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası