伴吾別墅, Taipei - New Taipei, nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Taipei - New Taipei konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden 伴吾別墅 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

伴吾別墅 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • 伴吾別墅 konumuna en yakın duraklar:
    • 伴吾別墅 94 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • 綠中海二期 195 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları 伴吾別墅 yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Taipei - New Taipei, Tayvan'de hangi toplu taşıma hatları 伴吾別墅 durağından geçiyor ve yakınında duruyor?

Moovit, 伴吾別墅 yakınında duran hatların en hızlı rotasını ve en güncel saatlerini bulmanıza yardımcı olur. Moovit, hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. 伴吾別墅 için en yakın durakların listesine göz atın: 伴吾別墅; 綠中海二期.

Diğer toplu taşıma seçeneklerini görmek ister misiniz? Otobüs veya Metro, 伴吾別墅 adresine gitmek için kullanabileceğiniz olası toplu ulaşım seçenekleridir.Hedefinize yakın bir yerden geçen bu hatlar arasından seçim yapın - Otobüs: 綠15.

Ayrıca, 伴吾別墅 için canlı yol tariflerini bulabilir veya Moovit Uygulamasını indirerek yakınınızdaki en yakın otobüs durağına veya Otobüs veya Metro istasyonuna bakabilirsiniz.

Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, gitmek istediğiniz yere sizi götüren, tüm toplu taşıma araçlarını bir arada sunan ulaşım uygulamasıdır.

Moovit'i deneyin ve Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görün.

伴吾別墅
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası