侨光路 ve 水湾路 - Shuǐwān Rd kesişimi, Macau, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Macau konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden 侨光路 ve 水湾路 - Shuǐwān Rd kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

侨光路 ve 水湾路 - Shuǐwān Rd kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • 侨光路 ve 水湾路 - Shuǐwān Rd kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • M9 關閘廣場 Praça Das Portas Do Cerco 1032 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları 侨光路 ve 水湾路 - Shuǐwān Rd kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

侨光路 ve 水湾路 - Shuǐwān Rd kesişimi konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Yol tarifi alın ve Moovit Uygulaması veya Moovit Web Sayfasını kullanarak en yakın durağı bulun. Gideceğiniz yere yakın bir toplu taşıma durağı mı arıyorsunuz? Bu alternatiflere göz atın: M9 關閘廣場 Praça Das Portas Do Cerco.

Gitmek istediğiniz kavşağın adını hatırlayamıyor musunuz? Her iki sokağı da yazın ve Moovit sizi oraya götürecek en uygun rotayı ve saatleri bulacaktır.

Favori toplu taşıma aracınız hangisi? Otobüs, hedefinize ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma seçeneklerinin 侨光路 ve 水湾路 - Shuǐwān Rd kesişimi yakınında duran rotaları vardır: Otobüs: 51, AP1.

Rotanızda nereye gideceğinizi veya en yakın yolları nerede bulacağınızı bilmiyor musunuz? Son sefer saatlerini, gerçek zamanlı adım adım yol tariflerini, tahmini canlı varış sürelerini görmek ve 侨光路 ve 水湾路 - Shuǐwān Rd kesişimi konumuna gitmek için en iyi caddenin nerede olduğunu görmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Tren saatini öğrenmek için tren uygulamasını otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulamasını yüklemenize gerek yoktur. Moovit,Macau için ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma bilgilerini size sağlar. Bu yüzden Google Play Store ve Apple App Store'un bizi en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi öneriyor.

侨光路 ve 水湾路 - Shuǐwān Rd kesişimi

Macau'da 侨光路 ve 水湾路 - Shuǐwān Rd kesişimi konumuna en yakın duraklar

Macau konumunda 侨光路 ve 水湾路 - Shuǐwān Rd kesişimi için en yakın Otobüs durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası