后滩 Houtan, Shanghai, nerede, Metro veya Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Shanghai konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden 后滩 Houtan konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

后滩 Houtan konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • 后滩 Houtan konumuna en yakın duraklar:
    • 国展路后滩路 1095 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi

Hangi Metro hatları 后滩 Houtan yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Shanghai, Çin'de hangi toplu taşıma hatları 后滩 Houtan durağından geçiyor ve yakınında duruyor?

Moovit, 后滩 Houtan yakınında duran hatların en hızlı rotasını ve en güncel saatlerini bulmanıza yardımcı olur. Moovit, hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. 后滩 Houtan için en yakın durakların listesine göz atın: 国展路后滩路.

Diğer toplu taşıma seçeneklerini görmek ister misiniz? Metro veya Otobüs, 后滩 Houtan adresine gitmek için kullanabileceğiniz olası toplu ulaşım seçenekleridir.Hedefinize yakın bir yerden geçen bu hatlar arasından seçim yapın - Metro: Metro - 7号线 LINE 7; Otobüs: Otobüs - 170路, Otobüs - 627路, Otobüs - 818路, Otobüs - 82路.

Ayrıca, 后滩 Houtan için canlı yol tariflerini bulabilir veya Moovit Uygulamasını indirerek yakınınızdaki en yakın otobüs durağına veya Metro veya Otobüs istasyonuna bakabilirsiniz.

Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, gitmek istediğiniz yere sizi götüren, tüm toplu taşıma araçlarını bir arada sunan ulaşım uygulamasıdır.

Moovit'i deneyin ve Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görün.

后滩 Houtan
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası