团东, Shanghai, nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Shanghai konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden 团东 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

团东 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • 团东 konumuna en yakın duraklar:
    • 黑木港 561 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
    • 万金路川南奉公路 573 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
    • 大桥 614 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
    • 龙潭 643 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Shanghai, Çin'de 团东 konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

团东 durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Metro istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Shanghai konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Metro durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi 团东 durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya 团东 durağına en yakın alternatif durakları bulun. 团东 için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: 黑木港; 万金路川南奉公路; 大桥; 龙潭.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Metro güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri 团东 yakınından geçiyor - Otobüs: Otobüs - 奉南线, Otobüs - 川芦专线, Otobüs - 石南专线.

团东 konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Shanghai konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

团东
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası