挖子尾自然保留區, New Taipei City, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

New Taipei City konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden 挖子尾自然保留區 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Sorular & Cevaplar

挖子尾自然保留區 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

挖子尾自然保留區 konumuna en yakın duraklar:

  • 挖子尾自然保護區 207 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • 八里清潔隊 530 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.
  • 挖子尾 1041 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları 挖子尾自然保留區 yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları 挖子尾自然保留區 yakınından geçiyor: 682, 704, 紅22, 紅22台北港.

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 90'dan fazla ülkede 2800'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

New Taipei City, Tayvan'deki 挖子尾自然保留區 adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile 挖子尾自然保留區 adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak 挖子尾自然保留區 adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

挖子尾自然保留區 için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 挖子尾自然保護區; 八里清潔隊; 挖子尾.

挖子尾自然保留區 adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 682, 704, 紅22, 紅22台北港.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca 挖子尾自然保留區 için yol tarifi alın.

挖子尾自然保留區 adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle New Taipei City konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

挖子尾自然保留區, New Taipei City
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası