港墘 Gangqian, Taipei, nerede, Metro veya Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Taipei konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden 港墘 Gangqian konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

港墘 Gangqian konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • 港墘 Gangqian konumuna en yakın duraklar:
    • 港墘派出所 269 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • 捷運港墘站(內湖高工) 282 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • 麗山國中 491 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi

Hangi Metro hatları 港墘 Gangqian yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları 港墘 Gangqian yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Taipei, Tayvan'de 港墘 Gangqian konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

港墘 Gangqian durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Metro veya Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Taipei konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Metro veya Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi 港墘 Gangqian durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya 港墘 Gangqian durağına en yakın alternatif durakları bulun. 港墘 Gangqian için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: 港墘派出所; 捷運港墘站(內湖高工); 麗山國中.

Hedefinize ulaşmak için Metro veya Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri 港墘 Gangqian yakınından geçiyor - Metro: 文湖線 WENHU LINE; Otobüs: 21, 247, 286, 620, 內湖幹線(原287).

港墘 Gangqian konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Taipei konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

港墘 Gangqian, Taipei

Taipei'da 港墘 Gangqian konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası