125.Sokak ve 126.Sokak kesişimi, Çekmekoy, nerede, Otobüs, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Çekmekoy konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden 125.Sokak ve 126.Sokak kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

125.Sokak ve 126.Sokak kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • 125.Sokak ve 126.Sokak kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Reşadiye Caddesi - Çekmeköy 399 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Alemdağ - Çekmeköy 456 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • 188. Sokak - Çekmeköy 630 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları 125.Sokak ve 126.Sokak kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Çekmekoy, Türkiye'de 125.Sokak ve 126.Sokak kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Otobüs, Tren veya Minibüs / Dolmuş sizi 125.Sokak ve 126.Sokak kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Otobüs: 14A, 522.

125.Sokak ve 126.Sokak kesişimi konumuna en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın duraklar ve istasyonlar şunlar: Reşadiye Caddesi - Çekmeköy; Alemdağ - Çekmeköy; 188. Sokak - Çekmeköy.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. 125.Sokak ve 126.Sokak kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

125.Sokak ve 126.Sokak kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Çekmekoy konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

125.Sokak ve 126.Sokak kesişimi, Çekmekoy
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası