197.Sokak ve 206.Sokak kesişimi, Çekmekoy, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Tramvay, Metro veya Vapur ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Çekmekoy konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden 197.Sokak ve 206.Sokak kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

197.Sokak ve 206.Sokak kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • 197.Sokak ve 206.Sokak kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Çatalmeşe Muh. - Çekmeköy 83 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Reşadiye Caddesi - Çekmeköy 197 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • Alemdağ - Çekmeköy 241 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları 197.Sokak ve 206.Sokak kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Çekmekoy, Türkiye'de 197.Sokak ve 206.Sokak kesişimi yakınında duran Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Tramvay, Metro veya Vapur güzergahı mı arıyorsunuz?

Moovit, hedefinize en yakın durak veya istasyona sizi yönlendirir. 197.Sokak ve 206.Sokak kesişimi konumuna en yakın durakların listesine göz atın: Çatalmeşe Muh. - Çekmeköy; Reşadiye Caddesi - Çekmeköy; Alemdağ - Çekmeköy.

197.Sokak ve 206.Sokak kesişimi adresine gitmek için binebileceğiniz toplu taşıma seçenekleri Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Tramvay, Metro veya Vapur. Hedefinize yakın bir yerden geçen bu hatlar arasından seçim yapın - Otobüs: 522.

Moovit, istediğiniz caddeye veya kavşağa zamanında ulaşmanızı sağlayacak en iyi rotaları saatleri gösterir. Gelecek varış saatlerini bulun ve Moovit Uygulaması ile 197.Sokak ve 206.Sokak kesişimi için canlı yol tarifini izleyin. Tren saatini öğrenmek için tren uygulamasını otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulamasını yüklemenize gerek yoktur. Moovit, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olan hepsi bir arada toplu taşıma uygulamasıdır. Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görmek için Moovit'i indirin.

197.Sokak ve 206.Sokak kesişimi, Çekmekoy
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası