5710/דרך הפיקוסים, ביתן אהרן, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

ביתן אהרן konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden 5710/דרך הפיקוסים konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

5710/דרך הפיקוסים konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • 5710/דרך הפיקוסים konumuna en yakın duraklar:
    • 5710/דרך הפיקוסים 92 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • בת חן 408 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • כביש 5710/תאנה 558 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları 5710/דרך הפיקוסים yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

ביתן אהרן, İsrail'de 5710/דרך הפיקוסים konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

5710/דרך הפיקוסים durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya ביתן אהרן konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi 5710/דרך הפיקוסים durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya 5710/דרך הפיקוסים durağına en yakın alternatif durakları bulun. 5710/דרך הפיקוסים için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: 5710/דרך הפיקוסים; בת חן; כביש 5710/תאנה.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri 5710/דרך הפיקוסים yakınından geçiyor - Otobüs: 28, 29, 633.

5710/דרך הפיקוסים konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti ביתן אהרן konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

5710/דרך הפיקוסים, ביתן אהרן

ביתן אהרן'da 5710/דרך הפיקוסים konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası