7. Cadde ve 8. Cadde kesişimi, Sariyer, nerede, Otobüs, Metro, Tramvay veya Füniküler ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sariyer konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden 7. Cadde ve 8. Cadde kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

7. Cadde ve 8. Cadde kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • 7. Cadde ve 8. Cadde kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • 3.Cadde - Sarıyer 782 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi
    • Migros - Sarıyer 816 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi
    • Köprü - Sarıyer 1042 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları 7. Cadde ve 8. Cadde kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

7. Cadde ve 8. Cadde kesişimi konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Yol tarifi alın ve Moovit Uygulaması veya Moovit Web Sayfasını kullanarak en yakın durağı bulun. Gideceğiniz yere yakın bir toplu taşıma durağı mı arıyorsunuz? Bu alternatiflere göz atın: 3.Cadde - Sarıyer; Migros - Sarıyer; Köprü - Sarıyer.

Gitmek istediğiniz kavşağın adını hatırlayamıyor musunuz? Her iki sokağı da yazın ve Moovit sizi oraya götürecek en uygun rotayı ve saatleri bulacaktır.

Favori toplu taşıma aracınız hangisi? Otobüs, Metro, Tramvay veya Füniküler, hedefinize ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma seçeneklerinin 7. Cadde ve 8. Cadde kesişimi yakınında duran rotaları vardır: Otobüs: 152.

Rotanızda nereye gideceğinizi veya en yakın yolları nerede bulacağınızı bilmiyor musunuz? Son sefer saatlerini, gerçek zamanlı adım adım yol tariflerini, tahmini canlı varış sürelerini görmek ve 7. Cadde ve 8. Cadde kesişimi konumuna gitmek için en iyi caddenin nerede olduğunu görmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Tren saatini öğrenmek için tren uygulamasını otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulamasını yüklemenize gerek yoktur. Moovit,Sariyer için ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma bilgilerini size sağlar. Bu yüzden Google Play Store ve Apple App Store'un bizi en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi öneriyor.

7. Cadde ve 8. Cadde kesişimi, Sariyer
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası