985 Ada Parkı, Beylikduzu, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

985 Ada Parkı konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

985 Ada Parkı konumuna en yakın duraklar:

  • Yavuz Sultan Selim - Beylikdüzü 423 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.
  • Çiçekbahce - Avcılar 599 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.
  • Anadolu Caddesi - Beylikdüzü 751 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları 985 Ada Parkı yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları 985 Ada Parkı yakınından geçiyor: 144B, 145M, 400A, 76G.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Beylikduzu şehrinde 985 Ada Parkı konumuna Toplu Taşıma

Beylikduzu, Türkiye'deki 985 Ada Parkı adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile 985 Ada Parkı adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak 985 Ada Parkı adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

985 Ada Parkı için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Yavuz Sultan Selim - Beylikdüzü; Çiçekbahce - Avcılar; Anadolu Caddesi - Beylikdüzü.

985 Ada Parkı adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 144B, 145M, 400A, 76G.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca 985 Ada Parkı için yol tarifi alın.

985 Ada Parkı adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Beylikduzu konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

985 Ada Parkı, Beylikduzu
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla 985 Ada Parkı konumuna ulaşmak daha kolay!