ARS LORETTA grožio namai, Vilniaus, nerede, Otobüs veya Troleybüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Vilniaus konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden ARS LORETTA grožio namai konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının ARS LORETTA grožio namai - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 2G, 3G, 73; Troleybüs: 10, 12, 17.

Sorular & Cevaplar

ARS LORETTA grožio namai konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

ARS LORETTA grožio namai konumuna en yakın duraklar:

  • Taraso Ševčenkos St. 528 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.
  • Vytenio St. 601 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi.
  • Simono Konarskio St. 802 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları ARS LORETTA grožio namai yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları ARS LORETTA grožio namai yakınından geçiyor: 2G, 3G, 73.

Hangi Troleybüs hatları ARS LORETTA grožio namai yakınından geçiyor?

Bu Troleybüs hatları ARS LORETTA grožio namai yakınından geçiyor: 10, 12, 17.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Vilniaus şehrinde ARS LORETTA grožio namai konumuna Toplu Taşıma

Vilniaus, Litvanya'deki ARS LORETTA grožio namai adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile ARS LORETTA grožio namai adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak ARS LORETTA grožio namai adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

ARS LORETTA grožio namai için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Taraso Ševčenkos St.; Vytenio St.; Simono Konarskio St..

ARS LORETTA grožio namai adresine Otobüs veya Troleybüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 2G, 3G, 73; Troleybüs: 10, 12, 17.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca ARS LORETTA grožio namai için yol tarifi alın.

ARS LORETTA grožio namai adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Vilniaus konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

ARS LORETTA grožio namai, Vilniaus
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla ARS LORETTA grožio namai konumuna ulaşmak daha kolay!