Adıvar Sokak ve Atay Caddesi kesişimi, Ümraniye, nerede, Otobüs, Metro veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Ümraniye konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Adıvar Sokak ve Atay Caddesi kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Adıvar Sokak ve Atay Caddesi kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Adıvar Sokak ve Atay Caddesi kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Palmiye Evleri 1 - Ümraniye 50 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • Kader Sokak - Ümraniye 401 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Şelale Caddesi - Ümraniye 410 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Adıvar Sokak ve Atay Caddesi kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Ümraniye, Türkiye'de Adıvar Sokak ve Atay Caddesi kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Otobüs, Metro veya Tren sizi Adıvar Sokak ve Atay Caddesi kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Otobüs: 11M, 13B, 13H, 13M.

Adıvar Sokak ve Atay Caddesi kesişimi konumuna en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın duraklar ve istasyonlar şunlar: Palmiye Evleri 1 - Ümraniye; Kader Sokak - Ümraniye; Şelale Caddesi - Ümraniye.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. Adıvar Sokak ve Atay Caddesi kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Adıvar Sokak ve Atay Caddesi kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Ümraniye konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Adıvar Sokak ve Atay Caddesi kesişimi, Ümraniye
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası