Adarun1, Adalar, nerede, Otobüs veya Vapur ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Adalar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Adarun1 konumuna Otobüs veya Vapur ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Adarun1 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Adarun1 konumuna en yakın duraklar:
  • Heybeliada (Prenstur) 767 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi
  • Heybeliada (Mavi Marmara) 873 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi
  • Heybeliada 905 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi
  • Heybeliada (Dentur) 1059 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi
  • Heybeliada (Turyol) 1106 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 80'dan fazla ülkede 2200'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Adalar, Türkiye'de Adarun1 konumuna nasıl gidilir?

Moovit ile çok kolay. Sokak adresinizi yazın ve Moovit’in seyahat planlayıcısı sizi oraya götürmenin en hızlı yolunu bulsun! Sokakta nereye gitmeniz gerektiğinden emin değil misiniz? Canlı yol tariflerini (Adarun1 üzerinde nerede ineceğiniz de dahil olmak üzere) bulmak için Moovit Uygulamasını indirin, saatlere bakın ve sık kullandığınız Otobüs veya Vapur hatlarının tahmini varış saatlerini öğrenin.

Adarun1 için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefiniz için mevcut olan en yakın durakların listesine göz atın: Heybeliada (Prenstur); Heybeliada (Mavi Marmara); Heybeliada; Heybeliada (Dentur); Heybeliada (Turyol).

Ayrıca Adarun1 adresine Otobüs veya Vapur ile de ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Vapur: BOSTANCI - ADALAR, KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA.

Adalar için toplu taşıma saatlerini ve hatları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olan hepsi bir arada toplu taşıma uygulamasıdır.

Adarun1 adresine toplu taşıma araçlarıyla seyahat etmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Adalar konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 170 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Adarun1, Adalar

Adalar'da Adarun1 konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası