Aeropuerto El Dorado # Aeropuerto El Dorardo, Engativá, nerede, SITP veya Transmilenio ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Engativá konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Aeropuerto El Dorado # Aeropuerto El Dorardo konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Aeropuerto El Dorado # Aeropuerto El Dorardo konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Aeropuerto El Dorado # Aeropuerto El Dorardo konumuna en yakın duraklar:
    • T1 (Terminal 1, Puerta 8, Llegadas Internacionales) 64 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • Aeropuerto Eldorado (B) 87 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Aeropuerto Eldorado (C) 208 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi

Hangi SITP hatları Aeropuerto El Dorado # Aeropuerto El Dorardo yakınından geçiyor?

Hangi Transmilenio hatları Aeropuerto El Dorado # Aeropuerto El Dorardo yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Engativá, Kolombiya'deki Aeropuerto El Dorado # Aeropuerto El Dorardo adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Aeropuerto El Dorado # Aeropuerto El Dorardo adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Aeropuerto El Dorado # Aeropuerto El Dorardo adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Aeropuerto El Dorado # Aeropuerto El Dorardo için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: T1 (Terminal 1; Aeropuerto Eldorado (B); Aeropuerto Eldorado (C).

Aeropuerto El Dorado # Aeropuerto El Dorardo adresine SITP veya Transmilenio ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - SITP: 12, P500; Transmilenio: K86.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Aeropuerto El Dorado # Aeropuerto El Dorardo için yol tarifi alın.

Aeropuerto El Dorado # Aeropuerto El Dorardo adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Engativá konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Aeropuerto El Dorado # Aeropuerto El Dorardo, Engativá
Aeropuerto El Dorado # Aeropuerto El Dorardo, Engativá El Aeropuerto Internacional El Dorado Luis Carlos Galán Sarmiento[3]​[4]​ (código IATA: BOG, código OACI: SKBO) es el principal aeropuerto de Colombia. Se encuentra localizado dentro de Bogotá, a unos 12 kilómetros al occidente del Centro Internacional de Bogotá, en la localidad de Fontibón. El mismo, ocupa un área aproximada de 6,9 km². Es el primer aeropuerto de Latinoamérica en volumen de carga y el tercer aeropuerto más importante de América Latina en volumen de pasajeros, después del Aeropuerto Internacional de la Ciudad de México y el Aeropuerto Internacional de São Paulo-Guarulhos. El dorado posee una posición privilegiada y estratégica, dado que se encuentra en la parte media del continente americano, facilitando su comunicación con todos los continentes. El aeropuerto, recibió su nombre en 1959 en memoria de la leyenda de El Dorado. Ganó el premio Skytrax al mejor personal en América del Sur en 2016,[5]​ así como el primer puesto en la lista de los mejores aeropuertos de América Latina por segunda vez consecutiva.[6]​ Por otra parte, en la lista de los mejores aeropuertos del mundo, El Dorado consiguió el puesto 42 en la lista de 2017.[7]​
Aeropuerto El Dorado # Aeropuerto El Dorardo nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi

Engativá'da Aeropuerto El Dorado # Aeropuerto El Dorardo konumuna en yakın duraklar

Engativá konumunda Aeropuerto El Dorado # Aeropuerto El Dorardo için en yakın SITP durakları Engativá konumunda Aeropuerto El Dorado # Aeropuerto El Dorardo için en yakın Transmilenio durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası