Agrastų St., Vilniaus, nerede, Otobüs veya Troleybüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Vilniaus konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Agrastų St. konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Agrastų St. konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Agrastų St. konumuna en yakın duraklar:
    • Aukštieji Paneriai 473 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
    • Kadugių St. 508 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
    • Vilijos St. 864 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Agrastų St. yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Vilniaus, Litvanya'de Agrastų St. konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Agrastų St. durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Troleybüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Vilniaus konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Troleybüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Agrastų St. durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Agrastų St. durağına en yakın alternatif durakları bulun. Agrastų St. için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Aukštieji Paneriai; Kadugių St.; Vilijos St..

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Troleybüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Agrastų St. yakınından geçiyor - Otobüs: 20, 51, 62, 8.

Agrastų St. konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Vilniaus konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Agrastų St., Vilniaus

Vilniaus'da Agrastų St. konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası