Ajakirjandusmaja, Tallinn, nerede, Otobüs veya Hafif Raylı ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

Ajakirjandusmaja konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Ajakirjandusmaja konumuna en yakın duraklar:

  • Vineeri 133 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Uus Maailm 244 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Ajakirjandusmaja yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Ajakirjandusmaja yakınından geçiyor: 191, 20, 20A, 256, 32, 36, 5.

Hangi Hafif Raylı hatları Ajakirjandusmaja yakınından geçiyor?

Bu Hafif Raylı hatları Ajakirjandusmaja yakınından geçiyor: 3, 4.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Tallinn şehrinde Ajakirjandusmaja konumuna Toplu Taşıma

Tallinn, Estonya'deki Ajakirjandusmaja adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Ajakirjandusmaja adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Ajakirjandusmaja adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Ajakirjandusmaja için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Vineeri; Uus Maailm.

Ajakirjandusmaja adresine Otobüs veya Hafif Raylı ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 191, 20, 20A, 256, 32, 36, 5 Hafif Raylı: 3, 4

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Ajakirjandusmaja için yol tarifi alın.

Ajakirjandusmaja adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Tallinn konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Ajakirjandusmaja, Tallinn
Uygulamayla Ajakirjandusmaja konumuna ulaşmak daha kolay!