Akasya Sokak, Akatlar, Beşiktaş, nerede, Otobüs, Metro veya Tramvay ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Akatlar, Beşiktaş konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Akasya Sokak konumuna Otobüs, Metro veya Tramvay ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Akasya Sokak konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Akasya Sokak konumuna en yakın duraklar:
  • Basın Sitesi - Beşiktaş 150 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • Spor Kompleksi - Beşiktaş 176 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • Park - Beşiktaş 516 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
  • 3.Levent - Beşiktaş 610 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
  • Karanfilköy - Beşiktaş 711 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi

Hangi Metro hatları Akasya Sokak yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 80'dan fazla ülkede 2200'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Akatlar, Beşiktaş, Türkiye'de Akasya Sokak adresine ulaşmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz?

Moovit yardımcı olabilir! Moovit’in seyahat planlayıcısı yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Aradığınız sokak adresini belirtin ve Moovit, oraya gitmek ihtiyacınız olan en iyi rotaları ve en hızlı saatleri bulmanıza yardımcı olsun!

Hedefinize en yakın durağı veya belirli bir istasyonu mu arıyorsunuz? Akasya Sokak adresine gitmeyi düşünüyorsanız, Akasya Sokak konumuna en yakın durak ve istasyonların listesi: Basın Sitesi - Beşiktaş; Spor Kompleksi - Beşiktaş; Park - Beşiktaş; 3.Levent - Beşiktaş; Karanfilköy - Beşiktaş.

Belirli bir toplu taşıma aracı mı arıyorsunuz? Otobüs, Metro veya Tramvay, varış noktanıza ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Akasya Sokak yakınından geçiyor - Metro: Metro - M2, Metro - M6; Otobüs: Otobüs - 41ST, Otobüs - 58A, Otobüs - 59A, Otobüs - 59B, Otobüs - SG-1.

Yolda mısınız? En iyi güzergah önerileri ve canlı yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin. Moovit, Akasya Sokak adresine seyahatiniz için en güncellenmiş saatleri sunar.

Bir sonraki otobüs saatini görmek veya tren saatlerini kontrol etmek için belirli bir otobüs veya tren uygulamasına ihtiyacınız yok. Moovit ile, ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma hatlarının saatlerini ve güzergahlarını görebilirsiniz. Google Play Store ve Apple App Store tarafından en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Akatlar, Beşiktaş konumundaki yolcular da dahil olmak üzere 170 milyondan fazla kullanıcının neden toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güvendiğini öğrenin.

Akasya Sokak, Akatlar, Beşiktaş
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası