Akatlar Kültür Merkezi, Beşiktaş, nerede, Otobüs, Metro veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Beşiktaş konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Akatlar Kültür Merkezi konumuna Otobüs, Metro veya Tren ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Metro ile Akatlar Kültür Merkezi konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Metro güzergahına tıklayın.

Başlangıç 4. Levent, Beşiktaş 24 dk
Metro - M2
Metro - M2
Metro - M6
Metro - M6
walking.svg
Başlangıç Nevizade, İstanbul 34 dk
walking.svg
Metro - M2
Metro - M2
Metro - M6
Metro - M6
walking.svg

Sorular & Cevaplar

Akatlar Kültür Merkezi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Akatlar Kültür Merkezi konumuna en yakın duraklar:
    • Akmerkez - Beşiktaş 377 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • Sari Konaklar - Beşiktaş 456 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Nispetiye Metro - Beşiktaş 591 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
    • Çarşi - Beşiktaş 622 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi

Hangi Metro hatları Akatlar Kültür Merkezi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 80'dan fazla ülkede 2200'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Beşiktaş, Türkiye'deki Akatlar Kültür Merkezi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Akatlar Kültür Merkezi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Akatlar Kültür Merkezi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Akatlar Kültür Merkezi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Akmerkez - Beşiktaş; Sari Konaklar - Beşiktaş; Nispetiye Metro - Beşiktaş; Çarşi - Beşiktaş.

Akatlar Kültür Merkezi adresine Otobüs, Metro veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Metro: Metro - M6; Otobüs: Otobüs - 58A, Otobüs - 59A, Otobüs - 59RS.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Akatlar Kültür Merkezi için yol tarifi alın.

Akatlar Kültür Merkezi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Beşiktaş konumundaki kullanıcılar dahil 170 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Akatlar Kültür Merkezi, Beşiktaş
Akatlar Kültür Merkezi, Beşiktaş Akatlar Kültür Merkezi, İstanbul'un Etiler/Akatlar semtinde bulunan ve Beşiktaş Belediyesi'ne ait tiyatro ve sergi salonlarına sahip kültür merkezidir. Merkezde 346 koltuklu bir gösteri salonu (Melih Cevdet Anday Sahnesi), 550 m2'lik bir sergi salonu, kokteyl salonu, dans salonu ve eğitim odaları bulunmaktadır. 1997 yılı sonunda Beltaş A.Ş. tarafından 10 yıllığına işletmesi alınan merkezin yönetimi 2007 yılı başında tekrar Beşiktaş Belediyesi'ne geçti. Semaver Kumpanya, Tiyatro Alkış, Tiyatrokare ve Talimhane Tiyatrosu Akatlar Kültür'de oyunlarını sergilemiş tiyatro topluluklarından bazılarıdır. Merkezde, Beşiktaş Belediyesi "Ustalara Saygı" etkinlikleri kapsamında Haldun Taner, Suna Pekuysal ve Ergun Köknar, Münir Özkul, Orhan Kemal gibi sanatçılar için anma geceleri düzenlendi.
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası