Aksiotheas, Nicosia, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

Aksiotheas konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Aksiotheas konumuna en yakın duraklar:
    • Έκτορος 323 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • Ερμού 344 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • Πύλη Αμμοχώστου 432 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Λεωφ. Σαλαμίνος 547 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Aksiotheas yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Nicosia, Kıbrıs'de Aksiotheas adresine ulaşmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz?

Moovit yardımcı olabilir! Moovit’in seyahat planlayıcısı yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Aradığınız sokak adresini belirtin ve Moovit, oraya gitmek ihtiyacınız olan en iyi rotaları ve en hızlı saatleri bulmanıza yardımcı olsun!

Hedefinize en yakın durağı veya belirli bir istasyonu mu arıyorsunuz? Aksiotheas adresine gitmeyi düşünüyorsanız, Aksiotheas konumuna en yakın durak ve istasyonların listesi: Έκτορος; Ερμού; Πύλη Αμμοχώστου; Λεωφ. Σαλαμίνος.

Belirli bir toplu taşıma aracı mı arıyorsunuz? Otobüs, varış noktanıza ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Aksiotheas yakınından geçiyor - Otobüs: 148.

Yolda mısınız? En iyi güzergah önerileri ve canlı yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin. Moovit, Aksiotheas adresine seyahatiniz için en güncellenmiş saatleri sunar.

Bir sonraki otobüs saatini görmek veya tren saatlerini kontrol etmek için belirli bir otobüs veya tren uygulamasına ihtiyacınız yok. Moovit ile, ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma hatlarının saatlerini ve güzergahlarını görebilirsiniz. Google Play Store ve Apple App Store tarafından en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Nicosia konumundaki yolcular da dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcının neden toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güvendiğini öğrenin.

Aksiotheas
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası