Al Dhafra - E11 - Hameem Bridge, Dubai / Abu Dhabi, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Dubai / Abu Dhabi konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Al Dhafra - E11 - Hameem Bridge konumuna Otobüs ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Al Dhafra - E11 - Hameem Bridge yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 80'dan fazla ülkede 2200'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Dubai / Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri'de hangi toplu taşıma hatları Al Dhafra - E11 - Hameem Bridge durağından geçiyor ve yakınında duruyor?

Diğer toplu taşıma seçeneklerini görmek ister misiniz? Otobüs, Al Dhafra - E11 - Hameem Bridge adresine gitmek için kullanabileceğiniz olası toplu ulaşım seçenekleridir.Hedefinize yakın bir yerden geçen bu hatlar arasından seçim yapın - Otobüs: 700.

Ayrıca, Al Dhafra - E11 - Hameem Bridge için canlı yol tariflerini bulabilir veya Moovit Uygulamasını indirerek yakınınızdaki en yakın otobüs durağına veya Otobüs istasyonuna bakabilirsiniz.

Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, gitmek istediğiniz yere sizi götüren, tüm toplu taşıma araçlarını bir arada sunan ulaşım uygulamasıdır.

Moovit'i deneyin ve Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görün.

Al Dhafra - E11 - Hameem Bridge

Dubai / Abu Dhabi'da Al Dhafra - E11 - Hameem Bridge konumuna en yakın duraklar

Dubai / Abu Dhabi konumunda Al Dhafra - E11 - Hameem Bridge için en yakın Otobüs durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası