Al Sharya'A, Sharjah, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sharjah konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Al Sharya'A konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Al Sharya'A - yakınından geçen güzergahları var

  • Otobüs
    Otobüs

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Al Sharya'A yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Al Sharya'A yakınından geçiyor: Otobüs - E700.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 96'dan fazla ülkede 3000+'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sharjah şehrinde Al Sharya'A konumuna Toplu Taşıma

Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri'deki Al Sharya'A adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Al Sharya'A adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Al Sharya'A adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Al Sharya'A adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: Otobüs - E700

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Al Sharya'A için yol tarifi alın.

Al Sharya'A adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Sharjah konumundaki kullanıcılar dahil 680 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Al Sharya'A, Sharjah
Uygulamayla Al Sharya'A konumuna ulaşmak daha kolay!