Alibeyköy, Eyüp, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Eyüp konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Alibeyköy konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Alibeyköy - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 49Z; Minibüs / Dolmuş: A-38, A-40.

Sorular & Cevaplar

Alibeyköy konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Alibeyköy konumuna en yakın duraklar:

  • Bayramoğlu 5. Levent / Maslak Yönü 315 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Alibeyköy yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Alibeyköy yakınından geçiyor: 49Z.

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Alibeyköy yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Alibeyköy yakınından geçiyor: A-38, A-40.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Eyüp şehrinde Alibeyköy konumuna Toplu Taşıma

Eyüp, Türkiye'deki Alibeyköy adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Alibeyköy adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Alibeyköy adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Alibeyköy için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Bayramoğlu 5. Levent / Maslak Yönü.

Alibeyköy adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 49Z; Minibüs / Dolmuş: A-38, A-40.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Alibeyköy için yol tarifi alın.

Alibeyköy adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Eyüp konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Alibeyköy, Eyüp
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Alibeyköy konumuna ulaşmak daha kolay!