Ambarlı Meydan, İstanbul, nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Ambarlı Meydan konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Ambarlı Meydan konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Ambarlı Meydan konumuna en yakın duraklar:
  • Ambarli - Avcılar 18 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • Fevzi Çakmak Caddesi - Avcılar 392 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • Ambarli İ.Ö.O. - Avcılar 393 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • Avcılar 504 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
  • Harmantepe - Avcılar 658 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

İstanbul, Türkiye'deki Ambarlı Meydan adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Ambarlı Meydan adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Ambarlı Meydan adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Ambarlı Meydan için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Ambarli - Avcılar; Fevzi Çakmak Caddesi - Avcılar; Ambarli İ.Ö.O. - Avcılar; Avcılar; Harmantepe - Avcılar.

Ambarlı Meydan adresine Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: Otobüs - 147, Otobüs - 76B, Otobüs - 76O.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Ambarlı Meydan için yol tarifi alın.

Ambarlı Meydan adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Ambarlı Meydan, İstanbul
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası