American Hospital-1/Gudaybiya, Manama, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Manama konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden American Hospital-1/Gudaybiya konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

American Hospital-1/Gudaybiya konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • American Hospital-1/Gudaybiya konumuna en yakın duraklar:
  • American Hospital-2/Gudaybiya 111 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • Isa Alkabeer Avenue-1/Alfadel 341 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • Isa Alkabeer Avenue-2/Alfadel 371 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • Sh.Isa Avenue-3/Salmaniya 408 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • Ibn Sina Health Center 616 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları American Hospital-1/Gudaybiya yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Manama, Bahreyn'de American Hospital-1/Gudaybiya konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

American Hospital-1/Gudaybiya durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Manama konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi American Hospital-1/Gudaybiya durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya American Hospital-1/Gudaybiya durağına en yakın alternatif durakları bulun. American Hospital-1/Gudaybiya için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: American Hospital-2/Gudaybiya; Isa Alkabeer Avenue-1/Alfadel; Isa Alkabeer Avenue-2/Alfadel; Sh.Isa Avenue-3/Salmaniya; Ibn Sina Health Center.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri American Hospital-1/Gudaybiya yakınından geçiyor - Otobüs: A1.

American Hospital-1/Gudaybiya konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Manama konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

American Hospital-1/Gudaybiya, Manama

Manama'da American Hospital-1/Gudaybiya konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası