Anadolu Hisarı İskelesi, İstanbul, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Anadolu Hisarı İskelesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Anadolu Hisarı İskelesi - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: Otobüs - 15, Otobüs - 15KÇ, Otobüs - 15ŞN, Otobüs - 15TY.

Sorular & Cevaplar

Anadolu Hisarı İskelesi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Anadolu Hisarı İskelesi konumuna en yakın duraklar:

  • Anadolu Hisarı 13 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi.
  • Anadolu Hisari - Beykoz 110 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • M.Ü. A.Hisari Kamp. - Beykoz 377 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.
  • Küçüksu Kasri - Üsküdar 506 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.
  • Dolaybaği - Beykoz 522 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Anadolu Hisarı İskelesi yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Anadolu Hisarı İskelesi yakınından geçiyor: Otobüs - 15, Otobüs - 15KÇ, Otobüs - 15ŞN, Otobüs - 15TY.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

İstanbul şehrinde Anadolu Hisarı İskelesi konumuna Toplu Taşıma

İstanbul, Türkiye'deki Anadolu Hisarı İskelesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Anadolu Hisarı İskelesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Anadolu Hisarı İskelesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Anadolu Hisarı İskelesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Anadolu Hisarı; Anadolu Hisari - Beykoz; M.Ü. A.Hisari Kamp. - Beykoz; Küçüksu Kasri - Üsküdar; Dolaybaği - Beykoz.

Anadolu Hisarı İskelesi adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: Otobüs - 15, Otobüs - 15KÇ, Otobüs - 15ŞN, Otobüs - 15TY.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Anadolu Hisarı İskelesi için yol tarifi alın.

Anadolu Hisarı İskelesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Anadolu Hisarı İskelesi, İstanbul
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Anadolu Hisarı İskelesi konumuna ulaşmak daha kolay!