Ara Karaoke, Khlong Toey, nerede, Otobüs, Tren veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Khlong Toey konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Ara Karaoke konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Ara Karaoke konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Ara Karaoke konumuna en yakın duraklar:
  • ซอยสุขุมวิท 15 171 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • ซอยสุขุมวิท 12,ตรงข้ามโรบินสันสุขุมวิท 203 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • ซอยสุขุมวิท 19,โรบินสัน 292 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • ซอยสุขุมวิท 10(ตรงข้ามแอมบาสเดอร์),สวนชูวิทย์ 397 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • นานา 514 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi

Hangi Metro hatları Ara Karaoke yakınından geçiyor?

Hangi Tren hatları Ara Karaoke yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Ara Karaoke yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Khlong Toey, Tayland'deki Ara Karaoke adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Ara Karaoke adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Ara Karaoke adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Ara Karaoke için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: ซอยสุขุมวิท 15; ซอยสุขุมวิท 12,ตรงข้ามโรบินสันสุขุมวิท; ซอยสุขุมวิท 19,โรบินสัน; ซอยสุขุมวิท 10(ตรงข้ามแอมบาสเดอร์),สวนชูวิทย์; นานา.

Ara Karaoke adresine Otobüs, Tren veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Metro: MRT BLUE LINE; Tren: BTS; Otobüs: 2, 25, 511.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Ara Karaoke için yol tarifi alın.

Ara Karaoke adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Khlong Toey konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Ara Karaoke, Khlong Toey

Khlong Toey'da Ara Karaoke konumuna en yakın duraklar

Khlong Toey konumunda Ara Karaoke için en yakın Tren durakları Khlong Toey konumunda Ara Karaoke için en yakın Otobüs durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası