Avcılar Merkez Üniv. Kampüsü, Avcilar, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Avcilar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Avcılar Merkez Üniv. Kampüsü konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Otobüs ile Avcılar Merkez Üniv. Kampüsü konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Başlangıç Cakes&Bakes 41 dk
Yürü
Otobüs - 418418
Otobüs - 34BZ
34BZ
Başlangıç ÇINAR EVLER 50 dk
Otobüs - 458458
Başlangıç Mall Of İstanbul, Basaksehir 65 dk
Yürü
Otobüs - 98H98H
Otobüs - 34BZ
34BZ
Başlangıç Seyran 53 dk
Otobüs - 142A142A
Otobüs - 146146
Başlangıç Büyükçekmece 37 dk
Otobüs - 76C76C
Otobüs - 34BZ
34BZ

Sorular & Cevaplar

Avcılar Merkez Üniv. Kampüsü konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Avcılar Merkez Üniv. Kampüsü konumuna en yakın duraklar:
    • Avcılar Mrk.Ünv.Kmp. 53 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Avcılar Merkez Üniv. Kampüsü yakınından geçiyor?

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Avcılar Merkez Üniv. Kampüsü yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Avcilar, Türkiye'de Avcılar Merkez Üniv. Kampüsü konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Avcılar Merkez Üniv. Kampüsü durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Minibüs / Dolmuş istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Avcilar konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Minibüs / Dolmuş durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Avcılar Merkez Üniv. Kampüsü durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Avcılar Merkez Üniv. Kampüsü durağına en yakın alternatif durakları bulun. Avcılar Merkez Üniv. Kampüsü için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Avcılar Mrk.Ünv.Kmp..

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Minibüs / Dolmuş güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Avcılar Merkez Üniv. Kampüsü yakınından geçiyor - Otobüs: 146, 34BZ, 458; Minibüs / Dolmuş: KÜÇÜKÇEKMECE - BOĞAZKÖY.

Avcılar Merkez Üniv. Kampüsü konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Avcilar konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Avcılar Merkez Üniv. Kampüsü, Avcilar

Avcilar'da Avcılar Merkez Üniv. Kampüsü konumuna en yakın duraklar

Avcilar konumunda Avcılar Merkez Üniv. Kampüsü için en yakın Otobüs durakları Avcilar konumunda Avcılar Merkez Üniv. Kampüsü için en yakın Minibüs / Dolmuş durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası