Avenida Braulio Vera ve C 3 kesişimi, La Paz, nerede, Minibüs / Dolmuş veya Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

La Paz konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Avenida Braulio Vera ve C 3 kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Avenida Braulio Vera ve C 3 kesişimi yakınından geçiyor?

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Avenida Braulio Vera ve C 3 kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

La Paz, Bolivya'de Avenida Braulio Vera ve C 3 kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Minibüs / Dolmuş veya Otobüs sizi Avenida Braulio Vera ve C 3 kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Otobüs: VILLA SALOMÉ; Minibüs / Dolmuş: VERDE.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. Avenida Braulio Vera ve C 3 kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Avenida Braulio Vera ve C 3 kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle La Paz konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Avenida Braulio Vera ve C 3 kesişimi, La Paz

La Paz'da Avenida Braulio Vera ve C 3 kesişimi konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası