Avenida Carrera 7 / Calle 137, Usaquén, nerede, SITP veya Transmilenio ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Usaquén konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Avenida Carrera 7 / Calle 137 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Avenida Carrera 7 / Calle 137 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Avenida Carrera 7 / Calle 137 konumuna en yakın duraklar:
    • Br. Ginebra (Ak 7 - Cl 134) 163 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • Br. Segundo Contador (Ak 7 - Cl 135) (B) 418 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Br. Segundo Contador (Ak 7 - Cl 135) (A) 454 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi SITP hatları Avenida Carrera 7 / Calle 137 yakınından geçiyor?

Hangi Transmilenio hatları Avenida Carrera 7 / Calle 137 yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Usaquén, Kolombiya'deki Avenida Carrera 7 / Calle 137 adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Avenida Carrera 7 / Calle 137 adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Avenida Carrera 7 / Calle 137 adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Avenida Carrera 7 / Calle 137 için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Br. Ginebra (Ak 7 - Cl 134); Br. Segundo Contador (Ak 7 - Cl 135) (B); Br. Segundo Contador (Ak 7 - Cl 135) (A).

Avenida Carrera 7 / Calle 137 adresine SITP veya Transmilenio ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - SITP: 18-3, 442, C37, E44, E70, T13, T25; Transmilenio: M82.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Avenida Carrera 7 / Calle 137 için yol tarifi alın.

Avenida Carrera 7 / Calle 137 adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Usaquén konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Avenida Carrera 7 / Calle 137, Usaquén

Usaquén'da Avenida Carrera 7 / Calle 137 konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası