Avenida Santa Rosa ve Calle 23 kesişimi, Santa Rosa, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Santa Rosa konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Avenida Santa Rosa ve Calle 23 kesişimi konumuna Otobüs ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Avenida Santa Rosa ve Calle 23 kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 80'dan fazla ülkede 2200'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Santa Rosa, Peru'de Avenida Santa Rosa ve Calle 23 kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Otobüs sizi Avenida Santa Rosa ve Calle 23 kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Otobüs: 1701, 1707.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. Avenida Santa Rosa ve Calle 23 kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Avenida Santa Rosa ve Calle 23 kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Santa Rosa konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 170 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Avenida Santa Rosa ve Calle 23 kesişimi, Santa Rosa

Santa Rosa'da Avenida Santa Rosa ve Calle 23 kesişimi konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası